«Афганістан. Дорогами війни»: у музеї пройшла зустріч молоді з ветеранами Афганістану.

12 лютого — напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав — у Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч військовослужбовців строкової служби Національної гвардії України (в/ч 3051) та учнів Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну з членами Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Спогадами про бойові операції та буденне фронтове життя у горах далекої країни ділились сапер Володимир Рикун, танкіст Григорій Гончаренко, артилерист Юрій Ситниченко. Спілкування з воїнами-афганцями продовжилось у форматі «запитання-відповідь» у ході спільного огляду виставки «Афганістан. Дорогами війни».