«Герої не вмирають»: у музеї пройшла зустріч молоді з учасниками Революції Гідності

19 лютого – напередодні Дня Героїв Небесної Сотні – в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулася зустріч студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (викладачі — кандидат історичних наук Ірина Букіна та Марина Білоброва) з учасниками Революції Гідності Родіоном Дученком та Сергієм Бєсєдіним.

З вітальним словом до гостей звернулась завідуюча відділом музею Ніна Багацька, яка розповіла молоді про найдраматичніший етап протистоянь на Євромайдані – криваві дні 18 – 20 лютого 2014 року – та тих, хто відійшов у вічність як Герої Небесної Сотні. У їх числі – Герой України, почесний громадяднин м. Суми Олексій Братушка.

До обговорення теми долучився Сергій Бєсєдін – учасник Революції Гідності й АТО, який представив фотографії, зроблені ним на вулиці Інститутській у Києві під час протистоянь 18 лютого 2014 року.

Майданівець Родіон Дученко поділився власними споминами про події, що відбувались на Євромайданах у Сумах та Києві.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх патріотів, які поклали життя за незалежність України.