До Дня захисника України: зустріч студентської молоді з учасниками операції Об’єднаних сил.

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч студентської молоді з бійцями, які беруть участь в операції Об’єднаних сил на сході України.
На Сумщині сформовано низку військових підрозділів, що беруть участь у бойових діях в зоні ООС: Сумський прикордонний загін, 58-а окрема мотопіхотна бригада, рота патрульної служби поліції особливого призначення «Суми», 27-ма Сумська реактивна артилерійська бригада. Крім того, уродженці Сумської області несуть службу в інших військових підрозділах ЗСУ.
Студенти Сумського будівельного коледжу та Сумського Вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського отримали нагоду познайомитись із бійцями 15-го ОМПБ 58-ї ОМПБр, які щойно повернулись із зони бойових дій: старшиною Ігорем Гавриковим, солдатом Максимом Басанцем та командиром танкового взводу 93-ї ОМБр, нині секретарем обласної спілки ветеранів АТО Олегом Літовченком.
Гості заходу розповіли про бойові будні у зоні проведення ООС, щоденний побут, найскладніші моменти воєнного життя, а також відповіли на численні питання молоді.
Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам’ять бійців, які полягли, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. На завершення заходу студенти тепло привітали військових з наступаючим святом Дня захисника України.