ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ.

29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі – дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року. Серед загиблих під час проведення Іловайської операції є і 9 наших земляків. Загалом в ході російсько – української війни загинули, захищаючи свою землю від агресора, 163 уродженця Сумщини.

28 серпня в експозиції «Революція Гідності та АТО: сумський вимір» Сумського обласного краєзнавчого музею відбулась зустріч з учасниками ООС.
В ході зустрічі голова ГО «Сумська обласна спілка інвалідів війни, учасників АТО та ООС» Олександр Солоніков та начальник відділу у Сумській області Міністерства ветеранів Микола Бордюгов поділилися спогадами про загиблих побратимів, а також передали до музею речі з місць бойових дій на Сході України.

Крім того, до експозиції музею було вміщено фотографії наших земляків , які віддали своє життя за Незалежність України у 2020 р. Хвилиною мовчання гості музею вшанували пам’ять загиблих героїв та запалили свічку пам’яті.