«Життя як спалах»: у музеї пройшла зустріч молоді з учасниками Революції Гідності

20 листопада – напередодні Дня Гідності та Свободи – у Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч молоді з учасниками доленосних подій листопада 2013 – лютого 2014 рр.

У музейній залі, де розгорнуто постійну експозицію-інсталяцію «Революція Гідності та АТО: сумський вимір», зібрались військовослужбовці Національної гвардії України (в/ч 3051), студенти Сумської філії Харківського університету внутрішніх справ, слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Гості заходу — Віктор Казбан, Родіон Дученко, Владислав Ломов — поділились власними спогадами про участь у подіях Революції Гідності. Зокрема, громадський діяч, незмінний керівник сумського Майдану Віктор Казбан говорив про важкі і трагічні протистояння між мітингувальниками та силовими структурами. Депутат Сумської обласної ради, учасник Революції Гідності й АТО Родіон Дученко підкреслив роль Майдану як випробування на цінність особистості людини, виміру людяності та гідності кожного з учасників тих подій.

Хвилиною мовчання всі учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та бійців, які віддали життя, захищаючи незалежність України у зоні проведення операції Об’єднаних сил.