Музейна програма «Т.Г.Шевченко і Сумщина» для відвідувачів Сумського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня»

6 березня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «Великий син великого народу», присвячений 204-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Місцем проведення заходу стала музейна експозиція «Т.Г.Шевченко і Сумщина», а його учасниками – відвідувачі Сумського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

Гості заходу довідались про цікаві сторінки перебування Т.Г.Шевченка на Сумщині, про його друзів та знайомих — уродженців краю, оглянули унікальні музейні предмети, долучились до спілкування з творчою спадщиною Кобзаря.

На заході звучали пісні на слова Т.Г.Шевченка «Думи, мої, думи», «Садок вишневий коло хати», а також музична композиція «Ой, по горі ромен цвіте», написана у с. Лифине на Лебединщині.