МІНІСТР У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЮЛІЯ ЛАПУТІНА ВІДВІДАЛА СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

20 травня в рамках візиту до Сумської області Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відвідала Сумський обласний краєзнавчий музей, оглянула його експозиції та зустрілася з активістами ветеранського руху.

Серед почесних гостей на заході були присутні начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник, начальник відділу міністерства у справах ветеранів у Сумській  області Микола Бордюгов, голова ГО «Спілка учасників АТО 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади» Олександр Коритник, директор КУСМОЦ СОЦ ВОТ Едуард Пінчук та інші.

Директор музею Владислав Терентьєв ознайомив гостей з унікальними музейними раритетами. Основна увага акцентувалася на експозиції «Революція Гідності та АТО: сумський вимір», в якій вміщені світлини, документи, нагороди і особисті речі воїнів-земляків, жертовність і професіоналізм яких високо оцінила Юлія Лапутіна.

Вшановуючи пам’ять захисників України, які віддали своє життя захищаючи незалежність і територіальну цілісність держави, Юлія Лапутіна та Олена Мельник поклали квіти до створеної у музеї Стіни пам’яті.

Під час заходу представник громадської організації волонтерів передав до фондів цінні артефакти, які будуть вміщені до експозиції.

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна вручила «Подяку» Міністерства колективу краєзнавчого музею за активну громадянську позицію, внесок у розвиток національно-патріотичного виховання майбутніх поколінь українців та збереження історичної пам’яті. Колектив музею щиро дякує за високу оцінку роботи закладу.