Не втрачати зв’язок поколінь: майбутні захисники України відвідали експозиції обласного краєзнавчого музею.

У 2018 році вихованцями Державного ліцею-інтернату з посиленою фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка стали як мешканці Сумщини, так і представники інших регіонів України. Перше знайомство кадетів із багатою історико-культурною спадщиною краю відбулось під час екскурсії до Сумського обласного краєзнавчого музею.

Увагу відвідувачів привернули зразки військового оснащення різних історичних епох: обладунки та кінське спорядження давньослов’янських воїнів, вогнепальна та холодна зброя часів Козаччини, зброя й техніка періоду Першої та Другої світових війн, сучасні технічні засоби, що використовувались учасниками подій Революції гідності, а також застосовуються під час проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

Кадети також ознайомились із оригінальними експонатами, що висвітлюють підприємницьку, благодійну й меценатську діяльність Івана Герасимовича та Павла Івановича Харитоненків – сум’ян, чиє прізвище носить обраний юнаками навчальний заклад.