«Пам’ять торкає тривожну струну…»: тематичний захід до Дня пам’яті та примирення у військовій частині 3051 НГУ

27 квітня у військовій частині 3051 Національної Гвардії України відбувся тематичний музейний захід «Пам’ять торкає тривожну струну…», приурочений до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Завідувачка відділом музею Ніна Багацька розповіла учасникам заходу про події, що відбувались на території міста Суми й області під час Другої світової війни, а також звернулась до біографій видатних військових діячів – уродженців краю. До уваги військовослужбовців було представлено мультимедійну музейну програму «Листи з фронту» та пересувну виставку експонатів з фондів музею «Артефакти Другої світової», яка особливо зацікавила слухачів. Зустріч військових з музейниками продовжилась у форматі вільного спілкування, обміну думками, обговорення питань історії краю.