У музеї пройшла зустріч молоді з бійцями АТО/ООС.

10  жовтня – напередодні Дня захисника України – в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч молоді (військовослужбовців в/ч 3051 Національної гвардії України, студентів Сумського будівельного коледжу та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ) з учасниками АТО/ООС.

У вступному слові модератор заходу – науковий співробітник музею Олена Любимова – відзначила, що День захисника України – це насамперед свято тих, хто під свист ворожих куль боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє.

В ході зустрічі старший солдат батальйону спецпризначення «Донбас» Леонід Коваленко поділився спогадами про вихід з Іловайського котла; зв’язківець 92-ї окремої механізованої бригади Євген Журавель розповів про бойові будні та участь у військових діях на Донеччині.

До слова також були запрошені військовослужбовці 27-ї реактивної артилерійської бригади: сержант, командир відділення Анатолій Усатих та лейтенант, заступник командира 2-ї роти охорони Владислав Лісовий.

Зустріч продовжилась жвавим діалогом між військовими та молоддю, а насамкінець студенти привітали бійців з прийдешнім Днем захисника України.