«Грудень крокує – свята дарує»: просвітницька година для відвідувачів Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

5 грудня відвідувачі Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» завітали до гостинної української хати – музейної експозиції «Матеріальна культура і побут мешканців краю у кінці ХІХ – на початку ХХ ст.».

Науковий співробітник музею Надія Неговєлова звернулась до історії християнського свята Введення до храму Пресвятої Богородиці, життєписів святого апостола Андрія Первозванного, пророка Наума, великомучениці Варвари, святителя Миколая Чудотворця, святителя Спиридона Триміфунтського, приділила увагу народній обрядовій основі свят грудневого циклу.