ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ В ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

19 жовтня цього року українці вперше відзначають День відповідальності людини, впроваджений для популяризації та втілення в життя «Декларації відповідальності людини». На переконання її автора – одного з найвідоміших українських економістів у світі Богдана Гаврилишина, здорове суспільство – це суспільство людей, які прийняли на себе особисту відповідальність на всіх рівнях: у родинних стосунках, ставленні до інших людей, природи та культурної спадщини.

Цю вкрай важливу тему з учнями Сумської ЗОШ № 18 обговорювала науковий співробітник музею Лариса Гаврилів. В експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» малеча дізнавалась про те, наскільки важливим є світ природи для життя людей, і як кожна людина може допомогти зберегти і примножити природні багатства планети.