ДЕНЬ МУЗЕЮ «ДЖЕРЕЛА РІДНОГО КРАЮ» В ДИТЯЧОМУ ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ «БАРВІНОК» ЗОШ № 20

Вже традиційно протягом літа співробітники Сумського обласного краєзнавчого музею відвідують дитячі оздоровчі та пришкільні табори.

2 липня в дитячому пришкільному таборі «Барвінок» ЗОШ №20 відбувся день музею «Джерела рідного краю».

До теми слобожанських традицій та побуту звернулась науковий співробітник музею Олена Опанасюк, яка розповіла дітям про звичаї та обряди, пов’язані з предметами інтер’єру традиційного житла, ознайомила з колекцією українського одягу з фондового зібрання музею, речами домашнього вжитку. Діти дізнались про значення стародавніх орнаментів, кольори і символіку вишивок та ознайомились з пересувною виставкою «Матеріальна культура Слобожанщини кінця ХІХ – початку ХХ ст.».

Наймолодшим дітлахам було запропоновано здійснити подорож у світ птахів Сумщини, зокрема, занесених до Червоної книги України. Лариса Гаврилів продемонструвала малечі зразки пташиних гнізд та опудала птахів.

Про комах як складову єдиної екосистеми природи, їх різноманіття та роль у природному середовищі дітям розповіла Наталія Гетьманська.