День музею до 26-ї річниці Незалежності України

22 серпня наукові співробітники музею завітали до дитячого оздоровчого табору «Орлятко». Для вихованців закладу було проведено  годину державності «Моя Україна – незалежна і вільна» та краєзнавчі години «Суми. Подорож у минуле», «Державні символи України». Напередодні свята Державного Прапора України музейники звернулись до історії української символіки та ідейних значень державних символів України: Гербу, Прапору та Гімну.

Незмінно дитячу увагу приваблюють пересувні виставки музею. На цей раз вихованці табору оглянули фотографії та листівки кінця ХІХ – початку ХХ ст., а також старовинний фотоапарат з фондів музею. Окремо для дітей було розгорнуто виставку предметів матеріальної культури українців рубежу ХІХ – ХХ ст.