День музею у загальноосвітній школі № 27 м. Суми.

Де на Сумщині знаходиться найдавніша стоянка мисливців на мамонтів, як називається найбільший у краї скіфський курган, які таємниці приховують скарби ранніх слов’ян – про це та інше 30 листопада дізнавались учні п’ятих класів загальноосвітньої школи № 27 м. Суми під час презентації музейної програми «Археологічні пам’ятки Сумщини». Завідувачка сектору археології Сумського обласного краєзнавчого музею Лариса Білинська на прикладі археологічних пам’яток познайомила школярів з історією нашого краю з найдавнішого часу до XVIII ст. Під час зустрічі учні ознайомились із комплексом матеріалів, представленим знаряддями праці, предметами побуту, посудом, прикрасами, іграшками, що були виявлені археологами на Сумщині, та отримали можливість доторкнутися до речей сивої давнини.