ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З КРАЄЗНАВЧИМИ МАТЕРІАЛАМИ ПРО ЛЕСЮ УКРАЇНКУ

2 березня 2021 р. Сумський обласний краєзнавчий музей відвідали вчителі української мови та літератури міських і районних шкіл – слухачі курсів підвищення кваліфікації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які оглянули виставку-інсталяцію «Леся Українка: життя, творчість, зв’язки з Сумщиною», презентовану до 150-річчя від дня народження поетеси.

З матеріалами виставки гостей познайомила завідувачка науково-експозиційним відділом музею, її куратор Аліна Конотоп. Освітяни оглянули етнографічну локацію експозиції, що відтворює інтер’єр української хати кінця ХІХ – початку ХХ ст. і дає можливість поринути в атмосферу того часу, коли поетеса приїздила на Косівщину лікуватися до місцевої цілительки Параски Богуш. Вчителі детально ознайомилися з комплексами, присвяченими уродженцям краю – друзям і знайомим поетеси, а також краєзнавцям – дослідникам біографії і творчої спадщини Лесі Українки.