«Під полиновою зорею»: у музеї вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи.

Напередодні Дня чорнобильської трагедії Сумський обласний краєзнавчий музей представив тематичну фотодокументальну виставку «Під полиновою зорею», матеріали якої розповідають про масштаби ядерної катастрофи 1986 року та героїчні дії ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Першими виставку відвідали студенти Сумського національного аграрного університету. Старший науковий співробітник музею Наталія Гетьманська ознайомила молодь з обставинами чорнобильської трагедії, розповіла про екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою, звернулася до особистих історій земляків-ліквідаторів, які працювали у зоні відчуження. Хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять загиблих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.