«Тарасове слово карбується в душах»: літературно-краєзнавча зустріч до 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Щороку на початку березня Сумський обласний краєзнавчий музей долучається до відзначення Шевченківських днів. Першою ластівкою цьогорічних заходів стала літературно-краєзнавча зустріч із учнями Сумської спеціалізованої школи № 1 імені В. Стрельченка. За традицією, захід проходив у музейній залі, де розміщено стаціонарну експозицію «Т.Г. Шевченко і Сумщина».

Науковий співробітник музею Олена Опанасюк звернулась до життєвого і творчого шляху Кобзаря, зокрема, історії його подорожей Сумщиною та дружби Т.Г.Шевченка з уродженцями нашого краю.

У виконанні школярів прозвучали поетичні твори «Думи мої, думи мої…», «Бандуристе, орле сизий», «Доля», «Садок вишневий коло хати», «Ой по горі роман цвіте», уривки з «Щоденника» Кобзаря.