ІНТЕРАКТИВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Напередодні 29-ї річниці проголошення Незалежності України та Дня Державного Прапора України в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся інтерактивний захід за участі відвідувачів Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня». Організатори зустрічі – наукові співробітники музею Олена Опанасюк і Валентина Костенко – присвятили її історії боротьби українського народу за право національного самовизначення та становлення української державності.

В рамках заходу гості переглянули тематичну мультимедійну презентацію, взяли участь у вікторині «В моєму серці – Батьківщина» та складанні пазлу «Історична мапа України», а також ознайомились із матеріалами виставки, присвяченої Дню Незалежності України.

Захід відбувся з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.