«І музика, і слово, і душа»: у Низах відбулось свято до Дня музики

1 жовтня 2017 року у постійній експозиції «П.І. Чайковський і Україна» відбувся тематичний захід «І музика, і слово, і душа», присвячений Міжнародному Дню музики, за участі музикантів і поетів міста Суми й селища Низи. Науковий співробітник музею Любов Коген подала історичну ретроспективу життя і діяльності музикантів, біографічно пов’язаних із Сумщиною.

Під час святкового концерту прозвучали твори П.І. Чайковського та інших виданих композиторів у виконанні доцента музичного факультету СДПУ ім. А.С. Макаренка Валентини Макарової та піаністки Надії Запорожець.

Цікаву програму презентували члени клубу авторської пісні «Булат», а також учні Низівської дитячої музичної школи (викладач Анна Шепеленко).

Порадували глядачів своєю поетичною лірикою поети Сергій Коровенко, Анна Кожевнікова та Віра Мельник.

Свято завершилося прогулянкою алеями старовинного парку садиби Кондратьєвих – Суханових.