День музею в дитячому оздоровчому таборі «Орлятко», присвячений 75-річчю створення Сумської області.

иДля дітей, які оздоровлюються в цьому закладі були проведені лекції-екскурсії, пізнавально-виховні та історичні години: «Регіональна символіка Сумщини», «Літописні міста краю», «Сумщина в роки Великої Вітчизняної війни» та лекція з еколого-біологічної тематики «Тваринний світ Сумщини».

Діти прослухали розповідь музейного співробітника з історії міста Суми та регіональної символіки краю. З цікавістю розглядали історичні та сучасні герби міст краю, прапори козацьких полків та експонати з фондів краєзнавчого музею: козацькі люльки, бунчук, пернач.

Багато нового та цікавого дізналися діти про історію та культурну спадщину літописних міст краю: Вир (сучасне місто Білопілля), Ромен (сучасне місто Ромни), Путивль та Глухів.

Діти середнього шкільного віку прослухали лекцію-екскурсію «Сумщина в роки Великої Вітчизняної війни», про мужність і героїзм уродженців краю на фронтах війни. Вони мали змогу потримати в руках бойові реліквії, військове спорядження, предмети побуту бійців радянської армії (експонати з фондів музею).

Змістовною та захоплюючою була розповідь про тваринний світ Сумської області. Співробітник музею розповіла наймолодшим відвідувачам про тварин, які мешкають на території краю, ознайомила з експонатами з фондів музею (колекція комах, опудала птахів та тварин), а також наголосила на бережливому ставленні до природи.

Співробітниками музею було обслуговано 150 дітлахів, які відпочивають у таборі.