Еколого-просвітницька година до Всесвітнього дня захисту тварин

5 жовтня 2016 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась еколого-просвітницька година до Всесвітнього дня захисту тварин з вихованцями дитячого садочку №21 «Волошка».

Неможливо уявити життя людей без тварин. Але з кожним роком їх чисельність різних видів тварин значно зменшується. Як же їх охороняти? Для охорони рідкісних видів необхідно створювати природно-заповідні території та об’єкти в місцях мешкання даного виду, запобігати браконьєрству під час сезонних міграцій тварин та нересту риб, вести роз’яснювальну роботу серед населення.

Науковий співробітник музею Лариса Гаврилів розповіла дітям про пристосування різних тварин до умов середовища, ознайомила малечу з типовими і рідкісними тваринами нашої області. Вихованці садочку розповіли про власні спостереження за тваринами.

У природі всі тварини потрібні. Кожна займає своє місце і має певне значення. Щоб зберігся світ, у якому ми живемо, потрібно зберегти всю різноманітність тварин і рослин.