News

День музею в дитячому закладі санітарного типу «Ровесник» присвячений 22-й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДля дітей, які оздоровлюються в цьому закладі були проведені лекції-екскурсії та історичні години: «Козацькі корені Сумщини», «Українські народні традиції та звичаї», «Герої Сумщини», просвітницька година «Краса і велич символів держави».

Діти прослухали розповідь музейного співробітника про національну символіку України: прапор, герб та гімн країни, які є невід’ємними символами державності та політичної єдності суспільства.

Змістовною та цікавою була лекція «Козацькі корені Сумщини». Багато нового діти дізнались про сумських слобідських козаків, їх волелюбність та військову звитягу.

Історична скарбниця нашого народу багата звичаями і традиціями. Діти з захопленням слухали розповідь музейного співробітника про батьківську хату, рушники, вишиванки та мали можливість потримати в руках експонати з фондів музею: рушники, праску, горщик, хлібну лопату, вишиту сорочку.

Діти старшого шкільного віку прослухали лекцію-екскурсію «Герої Сумщини», про мужність і героїзм наших земляків в роки Великої Вітчизняної війни.