News

Історична година «Солдати Перемоги» до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

7 травня 2015 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї була проведена історична година «Солдати Перемоги» за участі членів Сумської міської молодіжної громадської організації «Пошуковий загін «Гвардієць» Дмитра Ященка та Олександра Кудієнка, студентів Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій та учнів Свято-Миколаївської школи м.Суми.

У травні виповнюється 40 років з часу відкриття в музеї найбільшої на Сумщині діорами «На завершальному етапі Курської битви. Бій під Охтиркою» (автори діорами – художники П.Ф. Редін, Ю.О.Смирнов, Є.В.Чуйков). Науковий співробітник музею Влада Панасенко розповіла дітям про історію створення діорами та зображені на ній події, що розгорнулись у районі Охтирки у серпні  1943 р.

Реконструктори Дмитро Ященко та Олександр Кудієнко, вдягнені у форму червоноармійців, занурили відвідувачів у атмосферу військового побуту часів Другої світової війни: учасники заходу дізналися про обмундирування, спорядження та озброєння солдат періоду Другої світової війни.

Гості оглянули музейну експозицію «Герої не вмирають» та вшанували пам’ять воїнів Сумщини, які героїчно загинули в зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA