Марафон «Шевченко мобілізує» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

10 березня 2015 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулись Шевченківські читання, присвячені 201-й річниці від дня народження Великого Кобзаря. Учасниками заходу стали учні 5–11-х класів Сумської загальноосвітньої школи № 20.

Захід розпочався піснею на слова Т. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». Учні продекламували поезії «Тече вода з-під явора», «Мені тринадцятий минало», «Ой на горі роман цвіте», «Заповіт», уривок поеми «Лілея» тощо.

Співробітник музею Н. Багацька підкреслила, що в цьому році дню народження Т. Шевченка надається мобілізаційне звучання. Вірші Кобзаря, як жодні інші, піднімають наш національний, патріотичний дух. Поборник правди і свободи, він виразив споконвічні волелюбні прагнення українського народу повернути собі національну гідність.

Шевченкове слово актуально завжди, а нині – особливо.

IMG_9486IMG_9504 IMG_9518 IMG_9528IMG_9529IMG_95711 IMG_9590