«Під полиновою зорею»: тематичний захід до роковин Чорнобильської трагедії

24 квітня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід до роковин Чорнобильської трагедії, у якому взяли участь студенти Сумського технікуму харчової промисловості.

Уже минуло 29 років від тієї катастрофи, але ми відчуваємо радіаційне дихання вибуху по сьогоднішній день. Це трагедія не регіонального, не національного, а глобального масштабу. Некерований атом умить опинився ворогом мільйонів жителів, назавжди залишив свій траурний слід у душах людських, у свідомості та пам’яті народній.

Під час проведення тематичного заходу науковий співробітник музею Лариса Гаврилів розповіла студентам про причини та масштаби трагедії, ліквідацію наслідків аварії. Учасники заходу познайомились із фотодокументальною виставкою «Під полиновою зорею», окремий стенд якої присвячено увічненню пам’яті жертв Чорнобильської трагедії на Сумщині, а також переглянули фільм «Страшна правда Чорнобильської АЕС».

Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок. Давайте берегти оточуючій світ! Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.