Просвітницька година «Мені сорочку мати вишивала» до Дня матері в Сумському обласному краєзнавчому музеї

Щорічно, починаючи з 1999 року, у другу неділю травня, Україна відзначає День Матері. Кожен із нас із самого дитинства і до останніх днів життя несе в своєму серці єдиний і неповторний образ найближчої людини – своєї мами. На пошану матерів та нашої спільної Матері – України 29 квітня 2015 року в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась просвітницька година «Мені сорочку мати вишивала». Учасниками заходу стали відвідувачі міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

Музейний працівник Надія Неговєлова розповіла про роль жінки в суспільстві та вшанування жінки-матері в Україні. Присутні оглянули музейну експозицію, в якій відтворено інтер’єр української світлиці. Українська хата – колиска нашого народу, осередок духовності і традицій, а жінка-мати є берегинею родинного вогнища. На заході звучали пісні «Два кольори» (автори О.Білаш, Д.Павличко) та «Пісня про рушник» (автори П.Майборода, А.Малишко).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA