ДЕНЬ МУЗЕЮ У СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «ОРЛЯТКО» ДО 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У розпал літа співробітники Сумського обласного краєзнавчого музею продовжують роботу у дитячих оздоровчих таборах.

16 липня діти, які відпочивають у спортивно-оздоровчому таборі «Орлятко», стали учасниками краєзнавчих годин «Матеріальна культура і побут Слобожанщини кін. ХІХ – поч. ХХ ст.», «Суми. Подорож у минуле», «Птахи Сумщини».

Про народні традиції, обряди, побут та український національний одяг вихованцям закладу розповіла Тетяна Мелетенко. З артефактами сумської старовини дітей ознайомила Валентина Костенко. Цікавими спостереженнями за птахами краю поділилась Лариса Гаврилів. Учасники зустрічі оглянули тематичні колекції з фондового зібрання музею.