Запрошуємо на виставку «Жіночий образ у дзеркалі часу»!

За традицією, щовесни Сумський обласний краєзнавчий музей презентує ретроспективну виставку «Жіночий образ у дзеркалі часу». Цьогоріч увазі відвідувачів пропонуються унікальні експонати з фондів музею: жіноче вбрання й аксесуари, зразки косметичної продукції та предмети рукоділля кінця ХІХ – середини ХХ ст. Старовинні меблі та предмети поєднуються в імпровізовані інтер’єрні композиції, створюючи атмосферу гостинності й затишку.

Одним із тематичних акцентів виставки є колекція фоторобіт В’ячеслава Молошенка – члена Національної спілки фотохудожників України, фотокореспондента, який представив образи жінок Сумщини у різних ракурсах: професія, побут, родина, краса і любов.

Виставка працює щоденно, крім понеділка, з 9-00 до 17-00 за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 2.

Телефон для довідок: 22-17-74.