«З Україною в серці!»: обласний краєзнавчий музей узяв участь у виставковому проекті до Дня Незалежності України

В рамках відзначення 26-ї річниці Незалежності України 22 серпня 2017 р. відбулась культурно-мистецька виставка «З Україною в серці!», до створення якої долучились Сумський обласний краєзнавчий музей, Сумський обласний художній музей ім. Н.Х.Онацького, Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, а також художники та майстри декоративного мистецтва Сумщини.

На виставці було представлено понад 300 творів декоративного мистецтва 50-ти майстрів з різних регіонів Сумщини, а також 19 картин, створених 13-ма художниками – членами Сумської обласної організації Національної спілки художників України.

Особливістю виставки стала презентація кращих творів членів Сумської обласної організації Національної спілки майстрів народного мистецтва України, яка у цьому році відзначає 25-річний ювілей. 15 членів спілки демонстрували свою майстерність на різноманітних майстер-класах, що проходили у «містечку майстрів».