Краєзнавчий музей долучився до фестивалю «HEMP FEST 2019».

17 серпня в с. Сад Сумського району в рамках агро-еко-етно фестивалю коноплярства «HEMP FEST 2019» було презентовано виставку старожитностей, створену фахівцями обласного краєзнавчого музею, обласного художнього музею ім. Никанора Онацького та членами Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
З фондового зібрання краєзнавчого музею було представлено 12 оригінальних предметів декоративно-ужиткового мистецтва та елементів жіночого вбрання початку ХХ ст., виготовлених з конопляного та льняного домотканого полотна. Скатертини та рядна переборного ткацтва, ткані рушники, вишиті додільні жіночі сорочки – речі традиційні для ярмаркової торгівлі на теренах краю кінця ХІХ початку ХХ ст., що перенесли відвідувачів фестивалю в епоху їх предків.
Гості фестивалю цікавилися технологією виготовлення тканих рушників, місцевими традиціями їх оздоблення, семантикою стародавніх орнаментів та кольорів.