«Свята Паска йде до хати»: святкове інтерактивне заняття в Сумському обласному краєзнавчому музеї

Вже традиційно напередодні найбільшого християнського свята – Воскресіння Господнього – Сумський обласний краєзнавчий музей запрошує своїх юних відвідувачів долучитися до інтерактивних великодніх зустрічей. 4 квітня про особливості підготовки та святкування Великодня в Україні та на Сумщині дізнавались учні школи  с. Олексіївка Сумського району.

У стаціонарній експозиції «Матеріальна культура та побут жителів краю кінця ХІХ – початку ХХ ст.», де наразі влаштована виставка експонатів великодньої тематики з фондів музею, сама атмосфера допомагає відчути самобутній дух святкових традицій і обрядів. Тут діти дізналися про старовинні народні способи випікання борошняних та приготування сирних пасок, створення писанок і крашанок, а також про сакральне значення цих давніх атрибутів свята Воскресіння Христового.