УКЛАДЕНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ МУЗЕЮ З СУМСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ.

Довготривала плідна співпраця між Сумським обласним краєзнавчим музеєм і Сумським державним університетом набула офіційного статусу. Між закладами укладено Угоду про співпрацю у науковій, методичній і культурно-освітній роботі. Її реалізація здійснюватиметься шляхом проведення спільних наукових конференцій, підготовки студентів у сфері музеєзнавства й археології, проходження студентами спеціальності «Історія та археологія» навчальної музейної практики. Планується співробітництво в питаннях профорієнтації та працевлаштування випускників СумДУ.

У ході зустрічі сторони (директор музею Владислав Терентьєв і завідувач кафедри історії Сумського державного університету, доктор історичних наук, професор Сергій Дегтярьов) обговорили найближчі перспективи співпраці.