Іменини П.І.Чайковського в Низах

12 липня в постійно діючій експозиції «Чайковський і Україна» відбулись урочистості, присвячені дню пам’яті святих апостолів Петра і Павла – іменин всесвітньо відомого композитора П.І. Чайковського.

На свято були запрошені учні Низівської музичної школи, учасники художньої самодіяльності місцевого будинку культури, музиканти, шанувальники творчості Чайковського.

Співробітник музею Любов Коген розповіла про святкування іменин Петра Ілліча у колі родині Кондратьєвих під час перебування композитора в Низах. Після цього відбувся святковий концерт, де виступили учні Низівської музичної школи, сумські піаністи Вілен Жолудєв, Надія Запорожець, Ганна  Приходько, піаністка Ольга Гроздовська (м. Ніжин), юні скрипалі Анастасія й Аврелій Сергєєви, поетеса Олена Скворцова (м. Київ) та фольклорний ансамбль «Берегиня».

Захід завершився чаюванням на терасі і прогулянкою тінистими алеями старовинного парку.