27 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

Свято засноване Генеральною Асамблеєю ООН 27 вересня 1979 року з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

До відзначення Всесвітнього дня туризму долучився Сумський обласний краєзнавчий музей, який 27 вересня гостинно відчинив двері для відвідувачів. Музей зберігає понад 45 тис. експонатів основного фонду і є одним із найцікавіших туристичних об’єктів Сумщини.

Завітали до музею і студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка. Науковий співробітник музею Тетяна Мелетенко розповіла про туристичні об’єкти та туристичні маршрути нашої області. Одним із нових туристичних магнітів Сумщини є коноплярство. Майбутні педагоги ознайомилися з комплексом матеріалів з фондового зібрання музею, що представляє вироби з конопель кінця ХІХ – початку ХХ ст.