У музеї — свято зустрічі птахів

1 квітня 2015 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї був проведений тематичний захід до Міжнародного дня птахів «Свято зустрічі птахів» за участю учнів ССШ № 19.

Міжнародний день птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

Старший науковий співробітник музею Наталія Гетьманська розповіла про народні свята, пов’язані з прильотом пернатих, особливості їх життя, харчування та гніздування.  Школярі переглянули фільм-проект «Вивчаємо голоси птахів» та познайомились із діяльністю Українського товариства охорони птахів, головною метою якого є охорона навколишнього природного середовища через збереження розмаїття орнітофауни.

В ході проведення заходу діти ділилися власними знаннями, спостереженнями та цікавими історіями з життя пернатих друзів.

Свято зустрічі птахів Свято зустрічі птахів