Вечір старовинного романсу до дня іменин П.І. Чайковського.

12 липня 2018 року в будинку Кондратьєвих (смт. Низи) відбувся тематичний захід, присвячений іменинам П.І. Чайковського. На свято завітали жителі Сум і селища Низи.

Захід розпочався з покладання квітів до пам`ятника композитору. Науковий співробітник музею Любов Коген звернулась до історії святкування іменин  П.І. Чайковського в Низівській садибі Миколи Кондратьєва.

У святковому концерті взяли участь сумські музиканти Надія Запорожець, Тетяна Книш, Ганна Приходько, актори Сумського обласного академічного театру драми та комедії  ім. М.С. Щепкіна Алла та Микола Ластовецькі, викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи Ольга Гроздовська, учні Низівської музичної школи. У виконанні місцевих поетів Сергія Коровенка та Віри Мельник прозвучали ліричні вірші. Дуже тепло прийняли глядачі виступ жіночого фольклорного ансамблю «Берегиня» з купальськими піснями.

Після закінчення концерту учасники свята відвідали виставку «Барви рідного краю» місцевого художника Івана Сауляка.