Відбувся заключний етап музейного квесту «Подорож у світ археології»

9 грудня у Сумському обласному краєзнавчому музеї пройшов заключний етап квесту «Подорож у світ археології», який стартував 23 вересня 2017 р. за участі учнів школи архітектури та дизайну Центру розвитку креативного мислення «CREAtiveMindset» м. Суми.

Під час перших етапів квесту юні архітектори в ігровій формі набули знань про практичну археологію, камеральну обробку предметів, їх реставрацію. Наступним етапом стало створення реконструкції городища скіфського часу. Для гостей та учасників дитячої телевізійної програми «Класна екскурсія» телеканалу «UA:Суми» був представлений макет такого городища у масштабі 1:100. Продемонстровані малюнки та слайди відобразили процес дослідження життя, побуту, звичаїв племен скіфського часу, проведеного учасниками квесту у процесі роботи над макетом. Наприкінці заходу його гості взяли участь у виготовленні мініатюрного посуду, дрібної пластики, «хлібців» з імпровізованого домашнього святилища, які зустрічаються під час розкопок скіфських пам’яток на Сумщині.