Відкрилась виставка до 80-річчя вченого-славіста О.В.Сухобокова

26 жовтня у залі, де розміщена постійна експозиція «Слов’янські старожитності Сумщини», відкрилась виставка, присвячена 80-річчю від дня народження Олега Васильовича Сухобокова – ученого-славіста, археолога, дослідника слов’янської та давньоруської історії. Створена у 1974 р. Лівобережна слов’яно-руська експедиція Інституту археології НАН України під його керівництвом за більш ніж 20-річний період польових археологічних досліджень виявила та дослідила на території Сумщини низку важливих археологічних пам’яток, чимало з яких стали хрестоматійними у вітчизняній та зарубіжній історіографії. У складі експедиції працювали Ранньослов’янський (1988) та Палеолітичний (1999) загони Інституту археології, а також три загони Сумського обласного краєзнавчого музею, які досліджували різночасові пам’ятки краю. У результаті досліджень О.В. Сухобокова було встановлено дати заснування міст Путивль та Ромни.

Виставка експонується у приміщенні музею за адресою: вул. Покровська, 2, щодня з 9.00 до 17.00 (п’ятниця – до 16.00), крім суботи та неділі.