Година пам’яті «Голокост. Ми пам’ятаємо» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

24 січня 2017 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась година пам’яті «Голокост. Ми пам’ятаємо» за участі студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цього дня у 1945 р. війська 1-го Українського фронту визволили в’язнів нацистського концтабору «Аушвіц-Біркенау» у м. Освенцим – одного з найвідоміших і найстрашніших таборів смерті.

Про найвідоміший табір Третього Рейху як символ Голокосту розповіла співробітник музею Надія Неговєлова.

Студенти переглянули фрагмент документального фільму «Освєнцім. Дорога в пекло» та ознайомились із матеріалами виставки «Скорботна пам’ять народу», де представлено копії документів Державного архіву Сумської області та фотографії, що відображають трагедію єврейського народу під час нацистської окупації Сумщини.