ГОЛОДОМОР 1932 – 1933: СХИЛІМО ГОЛОВИ В СКОРБОТІ…

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні у Сумському обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку-інсталяцію «Голодомор 1932 – 1933: схилімо голови в скорботі…».

Цього року ми вдруге віддаємо шану жертвам геноциду голодом в умовах повномасштабної війни. Пам’ять про Голодомор – надважливий стимул об’єднання українців і світової спільноти у боротьбі проти агресора. Станом на жовтень 2023 року парламенти 28 країн світу визнали Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Відтак вшанування пам’яті замучених голодом співвітчизників проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

У відкритті виставки взяли участь директор Департаменту культури, туризму та релігій Сумської облдержадміністрації Юрій ГЛАДЕНКО, начальник управління культури Департаменту Євген БАЛЕНКО, громадськість та учнівська молодь.