ДЕНЬ МУЗЕЮ В СУМСЬКІЙ СПЕЦІАЛЬНІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ

4 березня співробітники Сумського обласного краєзнавчого музею провели заняття «Т.Г. Шевченко і Сумщина» та «Птахи рідного краю» у Сумській спеціальній школі.
Музейниця Олена Опанасюк розповіла учням про життєвий і творчий шлях Кобзаря, уродженців нашого краю — друзів і знайомих поета, подорожі Т.Г. Шевченка Сумщиною і написані під час цих мандрівок художні і поетичні твори. Прозвучали вірші «Ой по горі роман цвіте» (написаний у с. Лифин на Сумщині 7 червня 1859 року), «Думи мої, думи мої…», «Бандуристе, орле сизий», «Заповіт», уривок із щоденника Кобзаря зі спогадами про наш край.
Про розмаїття орнітофауни Сумщини, час прильоту та місця гніздування птахів, особливості їхньої поведінки дітям розповіла науковий співробітник музею Лариса Гаврилів.