День музею у дитячому оздоровчому таборі «Універ»

30 червня співробітники обласного краєзнавчого музею відвідали дитячий оздоровчий заклад Сумського державного університету «Універ». Тут у затишному, оточеному віковими соснами павільйоні було розгорнуто виставки музейних експонатів.

Учений секретар Віра Іванова представила речі козацької доби, знайдені в результаті археологічних досліджень Сумщини. Серед них – фрагменти предметів побуту, віднайдені на місці колишнього розташування конотопської фортеці, уславленої своєю героїчною обороною від московських військ під час українсько-російської війни 1659 р. Діти також долучились до знайомства з колекцією бойового спорядження та амуніції воїнів Другої світової війни.

Заввідділом музею Ніна Євтушенко продемонструвала фотографії та документи з історії створення Генерального Секретаріату Української Центральної Ради – першого українського уряду. Тему становлення державності України органічно продовжив фотодокументальний комплекс матеріалів до Дня Конституції України.