ДЕНЬ МУЗЕЮ У СУМСЬКОМУ ГЕРІАТРИЧНОМУ ПАНСІОНАТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це і День ветерана. Ця дата — не нагадування про вік, а можливість сказати теплі слова вдячності всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну працю, доброту і мудрість. Цей день- символ єдності і спадкоємності поколінь.
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку співробітники Сумського обласного краєзнавчого музею відвідали ветеранів праці Сумського геріатричного пансіонату, для яких провели краєзнавчу годину «Пам’ять старих вулиць». Про заснування міста, його історію та сьогодення присутнім розповіла науковий співробітник музею Валентина КОСТЕНКО. Ветерани оглянули виставку «Суми. Подорож у минуле…» з фондового зібрання музею.