ДЕНЬ МУЗЕЮ У СУМСЬКОМУ ГЕРІАТРИЧНОМУ ПАНСІОНАТІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ

З нагоди 153-ї річниці від дня народження Лесі Українки у Сумському геріатричному пансіонаті відбулася літературно-краєзнавча зустріч «Моя душа ніколи не забуде того дарунку, що весна дала…». Співробітниця обласного краєзнавчого музею Валентина Костенко розповіла про життєву путь, джерела натхнення і духовної сили видатної української поетеси. Окрему увагу музейниця приділила епізоду перебування юної Лесі на хуторі Косівщина Сумського повіту: тут навесні 1889 року вона лікувалася у народної цілительки Параски Богуш.

Мешканці пансіонату переглянули мультимедійну презентацію, де прозвучали твори Лесі Українки: «Давня весна», «Вечірня година», монолог Мавки з  «Лісової пісні», уривок з оповідання «Весняні співи».