«Допитливій малечі про музейні речі»: у музеї триває сезон літніх шкільних екскурсій

Червень – місяць активної співпраці обласного краєзнавчого музею і шкіл, на базі яких діють літні майданчики. Вже в перші два тижні канікул з експозиціями та виставками музею ознайомилось близько 1500 учнів. Для маленьких відвідувачів проводяться екскурсії з археології, історії, народознавства та природи Сумщини. Діти можуть не лише оглянути унікальні музейні предмети, а й запитати про те, що їх цікавить.

Тривають екскурсії й у постійно діючій експозиції «П.І. Чайковський і Україна», розміщеній у селищі Низи Сумського району. 1 червня – у Міжнародний день захисту дітей – тут відбувся тематичний захід, під час якого прозвучали музичні твори у виконанні учнів Низівської музичної школи.