ДО 85-РІЧЧЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

85 років тому на мапі України з’явилась Сумська область зі своїми багатими історичними традиціями та унікальною культурою.
До річниці утворення Сумської області у краєзнавчому музеї розгорнуто виставку «Сторінками історії Сумської області: видатні особистості краю», що має на меті через унікальні музейні предмети, пов’язані з видатними земляками, розповісти про їх внесок у розвиток мистецького, спортивного, культурного та просвітницького життя Сумщини. На виставці представлені особисті речі, світлини, документи відомих уродженців краю: олімпійських чемпіонів В. Голубничого, О. Шапаренка, Л. Жаботинського, В. Куца; письменників О. Столбіна, О. Ющенка, Ю. Царика, О. Вертіля та ін. Мистецьку Сумщину представляють: оперна співачка О. Жила, народний артист України А. Носачов, заслужений артист України О. Льдов-Настенко, художник-графік М. Бондаренко. Прославляли рідний край кобзарі Є. Мовчан та М. Мошик. Справжньою окрасою виставки є вироби Сумського фарфорового заводу, над якими працювали художники: подружжя Віталій та Людмила Шевченки, Василь та Олександра Єрмоленки, Микола Сіробаба та Віра Сіробаба-Климко.
Завдяки таким людям, їх праці та досягненням Сумську область знають далеко за межами України.