Крізь вогонь і терни: у музеї вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

В Сумському обласному краєзнавчому музеї 14 грудня відбувся тематичний захід «Крізь вогонь і терни» до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Присутніми на заході були студенти ІІ курсу Сумського будівельного коледжу.

Старший науковий співробітник музею Наталя Гетьманська розповіла студентам про страшну катастрофу, яка сталася 30 років тому на Чорнобильській атомній станції, та про людей, які, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, врятували світ від ядерної загрози.

Увазі присутніх була запропонована фотодокументальна виставка про події 26 квітня 1986 р. та  продемонстрований документальний фільм «Секунди до катастрофи».