«Лине слава козацька з далеких віків»: музейна зустріч до Дня українського козацтва.

9 жовтня до музею завітали відвідувачі Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня». У залі, де розміщено розділ експозиції «Сумщина у добу Козаччини», гості взяли участь у заході з нагоди Дня українського козацтва.

Науковий співробітник музею Надія Неговєлова розповіла про свято Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки українського козацтва. Переглядаючи мультимедійну програму «Місто над Пслом», учасники зустрічі поринули у далекі часи будівництва Сумської фортеці. Чимало нового дізналися гості й про засновника міста Суми, першого полковника Сумського слобідського козацького полку Герасима Кондратьєва, а ще – про славетного земляка, останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.

Особливу атмосферу створили козацькі пісні та марші, предмети спорядження та озброєння, побутові речі з музейної колекції старожитностей козацької доби.