МУЗЕЙНИЙ КВЕСТ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Сумському обласному краєзнавчому музеї було гамірно і весело. Наукові співробітники Олена Опанасюк та Валентина Костенко підготували для відвідувачів цікаву інтерактивну екскурсію-квест «Таємниці музейних експонатів». Учасниками гри стали учні Сумської початкової школи № 28.
Музейний квест – це гра і пізнавальний процес одночасно. Під час гри діти уважніше розглядають експонати, а інформація, отримана самостійно, запам’ятовується набагато краще. Наукові співробітники підготували загадки, ребуси та запитання, відповідаючи на які, учні могли знайти в експозиції потрібні експонати. Кожна дитина мала можливість долучитись до командної роботи та застосувати логічне мислення в дії. Дітлахи відчули себе справжніми дослідниками, шукаючи відповіді на завдання у музейних залах, а по закінченні квесту всі разом склали мапу-пазл України. Сьогодні у музеї панувала атмосфера свята і позитиву.